DRUKUJ

 

kilka słów na temat użytkowników portalu i ich ,,k

Publikacja:

 07-10-21

Autor:

 jednorazowo
Przed chwilą skasowałam poprzednie kąto i założyłam nowe. Po co? Tak jak w opisie. Ktoś kiedyś MUSI wam o tym powiedzieć. Szkoda tylko, że nie mam okazji porozmawiać z wami na żywo. Z reszta moze i nie szkoda. Jeszcze byście mi wszyscy tak dokopali, że bym dostała doła.

Kiedy, rok temu zakładałam tu konto myślałam, że dzięki temu poznam szczerą opinię osób, które kożystają z Internetu jako z miejsca, gdzie można znaleźć kogoś o podobnych zainteresowaniach i celach. Nie spodziewałam się, że poziom użytkowników tego portalu będzie mniej-więcej taki, jak użytkowników forów o ,,ogólym temacie''. Myślałam, że zdobędę kontakt z osobami wrażliwymi, które kulturalnie doradzą mi, gdzie popełniam błędy w pisaniu opowiadań.

A jednak. Dlaczego jak zwracacie mi uwagę, co ja robie źle, jesteście przy tym agresywani? Dlaczego przekleństwa stanową taką dużą rolę w komentarzach osób dających ocenę niższą niż 4? Dlaczego zamiast napisać ,,nie idzie Ci w pisaniu'' piszecie ,,jesteś do niczego''? Dlaczego nikt jeszcze nigdy nie postawił mi 1 bez używania obraźliwych obelg w komentarzu? Dlaczego traktujecie osoby o ambicjach pisarskich jako przedmioty do wyrażania złosci?

Ponad to-wszyscy oważacie się za pępek świata, uwazacie, że nikt inny tutaj nie czyta dobrych książek, że tylko wy macie prawo tu oceniać i że wasze zdanie jest najważniejsze i najwiecej się liczy.


Nie krytykuję was-wiem, że nawet te osoby, które są opryskliwe mają jednak pozytywne cechy charakteru. Niektóre opowiadania tutaj bardzo mi się podobały. Autorami niektórych z nich byli nawet ludzie, którzy mi ,,ostro pojechali'' i przyznaję, przyznałam, że te opowiadania są wspaniałe.

Są tu też być może i osoby, które są wpożądku. Być może jesteś taką osobą i Ty. Dlaczego tylko ja jeszcze się na taką nie natknęłam?

Ps.Tak, wiem, że pod tym ,,poradnikiem'' pojawi się mnustwo oraźliwtych, obelżywych komentarzy. Nie wysilajcie się. Ja ich i tak nie przeczytam. No, może kiedyś, ale raczej nie sądzę.

Data:

 dzisiaj;-)

Podpis:

 ktoś, komu nawet nie będzie się chciało przeczytać waszych k

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=39660

 

Powyższy tekst został opublikowany w serwisie opowiadania.pl.
Prawa autorskie do treści należą do ich twórcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły na stronie opowiadania.pl