DRUKUJ

 

Skąd wytrzasnąć kasę na święta?

Publikacja:

 08-12-03

Autor:

 Dźwiękoświt
Sądzisz, że bez zaciągania długów nie uda ci się zorganizować gwiazdki? Nie wiesz jak bardzo się mylisz...

Oczywiście ideałem byłoby znalezienie paru tysięcy pod dywanem, albo w lodówce. Jednak wiadomo, że nie zawsze takie coś może się wydarzyć. Jeśli już szukasz dodatkowego źródła finansowania wydatków dobrze się zastanów jaka opcja będzie dla ciebie najkorzystniejsza. Masz do wyboru kilka wariantów.
SZYBKA KRADZIEŻ
Kradzieże już od wielu, wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Ludzie noszą przy sobie pieniądze przez okrągły rok, a do tego przed gwiazdką niektórzy z nich kuszą wypchanymi portfelami.
Zalety kradzieży – Przede wszystkim jest ona bardzo łatwo dostępna i wykonujemy ją od ręki bez zbędnych formalności. Do wykonania kradzieży potrzebne są jedynie zręczne palce, a cała procedura trwa nie dłużej niż kilka sekund.
Na co uważać? - Gdy zaczniesz okradać przechodniów nie kieruj się jedynie chodnikami. Unikaj stróżów prawa i pamiętaj, że im tłoczniej tym lepiej dla twoich zysków. Jednym z najlepszych na akcję miejsc jest autobus, tramwaj, lub samolot.
NAPAD NA BANK
Napady na banki stały się popularne w ostatnim czasie. I dziś wcale nie trzeba drogiego sprzętu aby się udało.
Zalety napadu na bank – Jeśli potrzebujesz większej sumy pieniężnej na dłuższy czas napad jest doskonałym rozwiązaniem. Będzie bardziej ryzykowny, ale przecież nikt nie powiedział, że będzie łatwo.
Na co uważać? - Gdy wybierasz napad na bank musisz liczyć się z znacznym limitem ochroniarzy i strażników. A złapanie przez policję na pewno nie będzie bezkarne. Jeśli więc boisz się, że możesz mieć problem ze skomplikowanym napadem lepiej kradnij w tramwaju.
NAPAD NA KONWÓJ
Dobrym sposobem na sfinansowanie wydatków jest napad na konwój. Mogą go zorganizować osoby posiadające wytrzymały środek transportu. Procedura takiego napadu jest najbardziej skomplikowana.
Zalety napadu na konwój – Ta forma zarobku ma wiele punktów warunkowych. Wystarczy je zapamiętać i dalej jest już z górki. Oto trzy z nich:
- Wymagania dobrego pojazdu.
- Dogonienie i przechwycenie pancernego konwojowego wozu.
- Ucieczka przed nasilonym pościgiem ze strony władz.
Na co uważać? - Napad na konwój ma dwie podstawowe wady, mianowicie: porozstawiane blokady drogowe skutecznie uniemożliwiające ucieczkę oraz niebezpieczne zagrożenie złapania kapcia podczas pościgu. Oczywiście trzeba również pamiętać o konsekwencjach wynikających ze złapania.
Ach te święta...

Data:

 5

Podpis:

 Dźwiękoświt

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=49171

 

Powyższy tekst został opublikowany w serwisie opowiadania.pl.
Prawa autorskie do treści należą do ich twórcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły na stronie opowiadania.pl