DRUKUJ

 

Policjant

Publikacja:

 09-08-21

Autor:

 marcinerlin
Powieść już w sprzedaży: www.wfw.com.pl/


Miło mi poinformować, że: mój "Policjant" po dwóch tygodniach od wydania znalazł się w dziale BESTSELLERY WFW, co chyba dobrze świadczy o Dzikusie i spółce :)


Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszam do lektury mojej książki pod tytułem "Policjant". Poniżej przedstawiam blurb wydawnictwa WFW:

– Jebane psy! Wypierdalać! – Tłumek podszedł na dziesięć metrów i nie zwalnia. Trzymają tulipany (obtłuczone szyjki po pustych butelkach), kije bilardowe. Kilku ma na rękach stalowe pieszczochy, jeden metalowe pokrętło. Czas na mnie. Tu się nie ma co pierdolić. Nawet nie patrzę, czy jakiś pedał nagrywa komórką. Policjantki z wysiłkiem ładują schlanego, naćpanego chuja do „trzeciej klasy”. Okratowanej klatki. Jedynego odpowiedniego miejsca dla dzikiego pawiana. Wysiadam ze służbową bronią w ręku. Przeładowany wcześniej walther P-99 sterczy lufą do nieba. Chuj tam. Będę zgrywał Brudnego Harry’ego…

Gorąco polecamy debiutancką, opartą na doświadczeniu autentycznej pracy w policji powieść Marcina Erlina.Do policji trafiają głównie rogate dusze, ci, których mierzi myśl o monotonnej pracy, ci, którzy chcą pomagać ludziom i marzy im się przygoda. A co tam zastają? Nie dowiesz się tego, oglądając filmy sensacyjne, gdzie prawdziwi twardziele narażeni są na trzy zamachy bombowe dziennie, bez przerwy ktoś na nich czyha, strzelając zza węgła. Chwała Panu na wysokościach, że zostali wyposażeni w pistolety, w których w ogóle nie trzeba wymieniać magazynka. Nie dowiesz się z publikacji prasowych ani książkowych kryminałów. Teraz masz na to szansę – książka autorstwa Marcina Erlina daje ci tę możliwość.
– ze wstępu Piotra Pochuro, autora „Dziewięciu milimetrów do nieba”

Powieść "Policjant" - I tom - "weszła" na listę rankingową dość znanej w kręgach czytelników strony "Lubimyczytać.pl" z oceną 7 w skali do 10, co oznacza książkę "Bardzo dobrą", a jest to dla mnie zdumiewające ( delikatnie mówiąc), bo wyżej są już tylko opcje: " rewelacyjna, wybitna, arcydzieło."
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/159282/policjantP.S.

Gdyby ktoś z Was życzyłby sobie kupić książkę z dedykacją autora, zapraszam na moje pw.
Chciałbym również poinformować, że w "Uważam Rze" z 16.01.2011, ukazał się artykuł pod tytułem "Łowcy słów" o piszących - byłych i obecnych- policjantach. Dla zainteresowanych podaję link do wydania internetowego, gdzie można przeczytać sobie....między innymi wywiad ze mną - co prawda dopiero po wykupieniu subskrypcji.
To co tam jest napisane ( w tym wywiadzie) w zupełności wystarczy za odpowiedź po co napisałem "Policjanta" i o co walczę...słowem.
Link do artykułu:
www.uwazamrze.pl/2012/01/21885/lowcy-slow/

Również portal "TV Książki" umieścił informację o moim "Policjancie" (trailer, wstęp, okładkę) na swojej stronie. Poniżej podaję link:
http://ksiazki.tv/n/1860#more-1860


Marcin Erlin

Data:

 ?

Podpis:

 reptil

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=56248

 

Powyższy tekst został opublikowany w serwisie opowiadania.pl.
Prawa autorskie do treści należą do ich twórcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły na stronie opowiadania.pl