DRUKUJ

 

10 przykazań ratownika

Publikacja:

 10-01-05

Autor:

 bufecik
1. Będziesz dbać o swoje ciało aby ci służyło. Będziesz pakował na siłowni, będziesz podnosił ciężary i będziesz dużo biegał i pływał Az osiągniesz optymalna budowę ratownika. Bierz przykład z Pudziana, używaj tylko dobrych sterydów!

2. Spożywaj białka i witaminy aby dostarczyć swojemu ciału składników odżywczych bo to miłe jest panu szefowi twojemu.

3. Nie będziesz spożywał ani piwa, ani wina ani wódy, ani rumu jak stary marynarz, ani spirytusu, ani żadnego innego napoju skażonego alkoholem!

4. Używaj trendy ciuszków! Abyś mógł się pokazać w towarzystwie tych którzy będą się topić i aby inni wiedzieli żeś Pan i władca kąpieliska.

5. Będziesz trzymał fason! Pamiętaj żeś zawodem wybranym i byle kanar, który właśnie wlepił tobie mandat ci nie podskoczy. Masz większą stawkę za godzinę niż on.

6. Pal dobrą trawę przed każda akcją. Pamiętaj ze w niczym się nie przysłużysz potrzebującym pomocy jeśli będziesz zestresowany. Oni i bez twojej zachęty są dostatecznie zestresowani.

7. Będziesz się uczył języków obcych narodów abyś mógł z nimi swobodnie rozmawiać podczas gdy będą się topić.

8. Bądź uważny! Wybieraj starannie ofiarę którą będziesz ratował, nigdy nie wiadomo czy ten facet, który topi się obok topiącej się dziewczyny to nie twój szef. Może od tego wyboru zależy twój awans.

9 Jeśli jednak wybrałeś niewiastę, umów się z nią.

10. Nie będziesz płodził potomstwa swego z co dopiero uratowaną niewiastą. Zawsze używaj kondoma swego, nie pożyczonego!

Data:

 10.2009

Podpis:

 mupet

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=59947

 

Powyższy tekst został opublikowany w serwisie opowiadania.pl.
Prawa autorskie do treści należą do ich twórcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły na stronie opowiadania.pl