DRUKUJ

 

CUKIERKOWY TELEDYSK

Publikacja:

 14-05-22

Autor:

 hanu7
TELEDYSK SOMETHING GOOD –ANA

ANA stoi tyłem do kamery. Jej postać jest pokazywana przez pryzmat dużych baniek mydlanych. Odwraca się powoli, spogląda w kamerę i się uśmiecha.
ANA stoi na tle i wodzi wzrokiem za dużym czerwonym balonem, który ucieka do góry. W ostatniej chwili łapie wstążkę, która jest przywiązana do balonu i ściąga go do siebie.

ANA stoi na jasnym tle i śpiewa text piosenki. – Pierwsza zwrotka. W niektórych momentach jest pokazana także z mężczyzną, który ją obserwuje stojąc nieco za nią. Oboje patrzą na siebie z fascynacją.

ANA leży na czarnym materiale w ciemnym świetle. Jest ubrana w ciemne seksowne body. Dookoła niej rozsypane są cukierki, w których odbija się blask światła. ANA przesuwa ręką po cukierkach. Jej buty na obcasie poruszają się nieznacznie także przesuwając kilka srebrno niebieskich papierków. W tej scenerii ANA śpiewa tekst przed pierwszym refrenem. Widzimy ją z góry jak śpiewa i zmysłowo porusza rękami wśród kolorowych słodyczy.

1 REFREN

ANA razem z tancerkami tańczy układ. Na zbliżeniach widzimy jak ciała dziewczyn poruszają się do muzyki.
ANA śpiewa refren, a dziewczyny tańczą przy niej. Wszystkie świetnie się przy tym bawią.

ANA stoi na jasnym tle i śpiewa text piosenki. – Druga zwrotka. Mężczyzna stoi teraz bliżej ANY, która śpiewa do niego. W jednej ze scen ANA dotyka jego ręki. Oboje na koniec uśmiechają się nieznacznie. ANA stoi oddalona od mężczyzny i przyciąga do siebie balony. Z każdą chwilą jest ich coraz więcej.

ANA podchodzi do kolorowego osiołka, przesuwa po nim ręką. Obchodzi go dookoła i obserwuje. W ręku trzyma kij bejsbolowy. Zakłada go na ramię łobuzersko i się uśmiecha. Pinata kołysze się na jasnym tle.

2 REFREN

ANA uderza pinatę raz za razem. Z kolorowego osiołka wysypują się słodycze. Żółte, zielone, czerwone, pomarańczowe cukierki lecą na podłogę i odbijają się od butów ANY. Dziewczyna uderza pinatę jeszcze raz. Na jej twarzy widać kolorowe bliki – światło odbijające się od cukierków. Cukierki wysypują się na podłogę. Rozwalona pinata buja się na sznurku. ANA siada wśród cukierków, wybiera czekoladowy. Wyjmuje go z papierka i gryzie kawałek. Czekolada zostaje jej na ustach.

ANA klaszcze przy pinacie. Tańczy sama dookoła niej pojawiają się bańki mydlane. Sama zaczyna też je puszczać. Dołączają do niej trzy dziewczyny, które przynoszą ze sobą balony. Dziewczyny bawią się uciekającymi balonami. Rzucają do góry cukierkami. Tańczą, a cukierki spadają z góry. Na końcu balony są puszczone do góry.
BALONY lecą po niebie wzlatując coraz wyżej.

Data:

 22.05.2014

Podpis:

 Vivian

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=76942

 

Powyższy tekst został opublikowany w serwisie opowiadania.pl.
Prawa autorskie do treści należą do ich twórcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły na stronie opowiadania.pl