DRUKUJ

 

Uchodźcy, Kopacz i feministki

Publikacja:

 15-09-27

Autor:

 SzaryCzłowiek
Jeśli ktoś sądził, że tak łatwo można się pozbyć Putina – to się przeliczył. Sankcje na Rosję? To zabolało, ale na odwet nie trzeba było długo czekać. To rosyjskie wojska mieszają w Syrii powodując tą szaloną migrację. Ale europejscy politycy nadal mają klapki na oczach i już znowu uważają Władimira za dobrego demokratę, bo obiecał przecież pomóc w walce z islamskim terroryzmem.

Co do tak zwanych uchodźców – obowiązuje absolutna poprawność polityczna. Nie wolno głośno mówić o tym, że to w dużej części młodzi, dobrze ubrani mężczyźni z drogimi komórkami, opracowaną trasą i znajomością miejscowych numerów telefonów. Ktoś ten przerzut organizuje i finansuje? Celnicy przy granicach znajdują kontenery z bronią. Przypadek? Polak, który opisał ataki „uchodźców” na granicy włosko-austriackiej (autokar z turystami został obsmarowany… gównem, a starszą kobietę wyciągnięto za włosy przez okno jej samochodu i próbowano go ukraść) zaczął otrzymywać pogróżki i zablokowano mu konto na Facebooku. Zwykli Polacy sprzeciwiający się islamizacji Polski nazywani są w mediach „nazistami”.

Kochani Niemcy wygrażają nam - że nas zmuszą do przyjęcia „uchodźców” - a sami zakwaterowali ich w… byłych obozach koncentracyjnych. Może dlatego, że widzą jak wygląda „integracja” z islamem – kilka dni temu w Niemczech „uchodźcy” skopali i okradli kobietę w ciąży bo… miała na szyi krzyżyk.

Kochana Kopacz nie pytając Polaków o zdanie (a to coś nowego…) wykonuje rozkazy Merkel. Skoro PO przegra wybory to trzeba zniszczyć Polskę inaczej! Choć złośliwi twierdzą, iż taki pomysł istniał już dużo wcześniej w antypolskich głowach, skoro logo Platformy Obywatelskiej to… Polska pod znakiem półksiężyca.
Ci, którzy tak gorąco nawołują do integracji – niech sami dadzą przykład. Ewo Kopacz zaproś pod swój PRYWATNY dach Abdullacha z rodziną. Zamieszkaj z nim razem, jedz, śpij. Tomaszu Lisie – zamieszkaj razem z Hassanem i jego rodziną.
Co? Nie ma chętnych?... Czyżbyście słyszeli o tym iż muzułanie biorą sobie za „żony” dwunastoletnie dzieci co w cywilizowanych krajach nazywane jest po imieniu PEDOFILIĄ i karane.

Lewica oszalała w nienawiści do chrześcijaństwa zrobi wszystko by je zniszczyć, by rozbić polską tożsamość. Jednak, jak zauważył Max Kolonko lewica sama na siebie ściąga szablę, bo muzułmanie w pierwszej kolejności utną łby waszym ukochanym gejom i lesbijkom.
Feministki oszalały. Oto w „Krytyce Politycznej” feministka apeluje do Polek aby wychodziły za mąż za uchodźców, książąt Orientu bo Polacy to świńskie ryje i kartoflane nosy.

Może jest to jakiś pomysł na feministki? Niech je taki „książę” leje po pysku trzy razy dziennie to zmądrzeje albo… jeszcze bardziej się zakocha w jego egzotycznej urodzie.

Nie każdy uchodźca to fanatyk. Polacy chcą pomagać. Na przykład rodakom, którzy chcą wrócić z Ukrainy do Polski… Ale Polacy nie lubią być zmuszani i wyzywani od nietolerancyjnych ciemnogrodzian, nazistów itp. Niech Niemcy przetrzymujący uchodźców w obozach koncentracyjnych nas nie pouczają. W Polsce od wieków żyją zasymilowani z nami Tatarzy. Polska przyjęła dziesiątki tysięcy uchodźców z Czeczenii. Ale o nich media nie mówią. Bo Czeczeńcy uważają że w Smoleńsku był zamach. No więc według mediów Czeczeńców w Polsce nie ma. Za to są naziści – to znaczy samotne matki z kilkorgiem dzieci dla których Polska nie ma pieniędzy, ale chce je uszczęśliwić sąsiedztwem muzułmanów. Kto nie wie niech się dokształci jak muzułmanie traktują samotne „bezpańskie” kobiety. A feministkom życzę powodzenia w integracji.

PS. Syryjscy uchodźcy otrzymali w Śremie mieszkanie, żywność, opiekę, nawet internet. Bez słowa podziękowania, nocą, uciekli do Niemiec.

Data:

 27 IX 2015

Podpis:

 Szary Człowiek

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=78715

 

Powyższy tekst został opublikowany w serwisie opowiadania.pl.
Prawa autorskie do treści należą do ich twórcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły na stronie opowiadania.pl