DRUKUJ

 

O WINIE I BUDOWANIU DOMU

Publikacja:

 06-04-16

Autor:

 eres9596
O WINIE I BUDOWANIU DOMU

Współpracuję z winoroślarzem wykonującym tą profesję ponad 30 lat.Tak mówi.Przepisywałem mu wiele tłumaczonych przez niego tekstów na temat winoroślarstwa.Utrzymuje ścisłe kontakty z winoroślarzami z Ukrainy.To co mu przepisywałem było pisane słowami praktyka.Bardzo prostymi i przekonującymi po pierwszym przeczytaniu tekstu.Jest to bardzo ambitny człowiek,którego bardzo boli brak zainteresowania "polskiego prawa" zagadnieniami winoroślarstwa.

To właśnie z tych kontaktów urodził się ebook O WINIE I BUDOWANIU DOMU.Pasje tego winoroślarza przekazałem MURATOROWI,który mimo,że ma na swoich stronach o ogrodach wzmiankę o winorośli,nie bardzo się tym zainteresował.A szkoda.

Wg nowych przepisów unijnych od 1 sierpnia 2006 roku pędzie można wreszcie legalnie produkować i sprzedawać "polskie domowe wino".
Powstaje nowa,nie znana jeszcze,szansa na budowę domu i tworzenie sobie miejsca pracy.Bardzo ciekawego i przyjemnego miejsca.Bo na swoim,wg własnego stylu,bez kapryśnych szefów i w dodatku dającego szansę na lekki,legalny...rausz.Gdzie znajdziemy taką pracę?

Jak do tego przystąpić ? Wszystko jest opisane we wzmiankowanym wyżej ebooku.

Ebooka tego można kupić za 10 zł.w sklepie internetowym wspomnianego winoroślarza http://eres9596a.bazarek.pl

Czy to duży wydatek?Zależy dla kogo.

Jeśli czytasz mojego bloga i chciałbyś poznać bardziej szczegółowo te nowe arkana - napisz.W ebooku znajdziesz też adresy do sklepu sprzedającego projekty domów,ale co najważniejsze będziesz mógł skorzystać z BANKIERA czyli systemu pomagającego dotarcie do najkorzystniejszego kredytu,którym będziesz mógł sfinansować budowę domu i urządzenie winnicy i winiarni.O kolejności inwestycji sam zadecydujesz radząc się jedynie własnej rodziny...

Jeśli jesteś zainteresowany tematem napisz na adres:
eres9596@kki.net.pl

Data:

 16 kwietnia 2006 r.

Podpis:

 ERES

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=24407

 

Powyższy tekst został opublikowany w serwisie opowiadania.pl.
Prawa autorskie do treści należą do ich twórcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły na stronie opowiadania.pl