DRUKUJ

 

QFANT, kwartalnik fantastyczno-kryminalny

Publikacja:

 08-12-27

Autor:

 alkami
QFANT jest inicjatywą przyjaciół po piórze, fanów literatury i zapaleńców poważnie myślących o pisarstwie, jako drodze życiowej. Zależy nam na stworzeniu miejsca, w którym utalentowani twórcy prozy spotkają się z czytelnikami, dającego szansę bezpośredniej rozmowy i wymiany opinii. Pragniemy na serio podjąć wyzwanie, jakim dla wielu obiecujących autorów bywa pokonanie barier wydawniczych. Naszym celem długofalowym jest stworzenie szeroko dostępnego, profesjonalnego magazynu, ukazującego się w przyszłości drukiem. Liczymy na Wasz doping i współpracę w tym ambitnym przedsięwzięciu, a niedowiarkom przypominamy słowa Alberta Einsteina: Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi.

Znajdziecie u nas informacje o aktualnych wydarzeniach literackich, prezentacje i zapowiedzi wydawnicze, recenzje, felietony, ciekawostki oraz wiele innych materiałów związanych z szeroko pojętą fantastyką i sensacją. Przedsięwzięcie dedykujemy wszystkim miłośnikom słowa pisanego tudzież dziedzin pokrewnych interesującej nas tematyce.

Zapraszamy serdecznie do przysłania swej twórczości. Przewietrzcie szuflady, wyciągajcie zza szaf rękopisy i zaprzęgnijcie wyobraźnię do pracy. Czekamy na Wasze opowiadania nawiązujące tematyką do profilu kwartalnika, na który składa się szeroko pojęta fantastyka i kryminał. Przeczytamy wszystkie propozycje i na pewno każdy autor otrzyma odpowiedź. Jeśli tekst wzbudzi nasze zainteresowanie, zostanie opublikowany, w innym wypadku możecie liczyć na uwagi i sugestie redaktorów, mogące wkrótce pomóc Wam zaistnieć literacko. Będą to oczywiście opinie subiektywne, ale zawsze szczere! I nie zrażajcie się ewentualną odpowiedzią odmowną – to nie porażka, lecz kolejne doświadczenie, które może zaowocować coraz lepszymi tekstami.


Warto pamiętać, że zamieszczenie opowiadania w naszym kwartalniku jest pełnoprawną publikacją prasową, z wszelkimi konsekwencjami odnośnie praw autorskich, więc i okazją do wypłynięcia na szersze wody. Stawiamy na wysoką jakość tekstów – wszyscy lubimy dobrą literaturę, i taką właśnie chcemy promować na łamach QFANT-u. Kwartalnik i związane z nim forum to miejsca stworzone dla twórców i dla czytelników. Oni będą ostateczną instancją, ich opinie niejednemu autorowi przysporzą satysfakcji, a zapewne nie obejdzie się czasem bez odrobiny frustracji.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli poczujecie się u siebie, a może niektórzy z Was dołączą w przyszłości do zespołu redakcyjnego.

Życzymy przyjemnej lektury, natchnienia i weny. Złamcie pióra!

REDAKCJA

Nasz adres: www.qfant.pl

Data:

 XI 2008

Podpis:

 Piotr Mrok

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=49780

 

Powyższy tekst został opublikowany w serwisie opowiadania.pl.
Prawa autorskie do treści należą do ich twórcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły na stronie opowiadania.pl