|
|||||||||
|
Niestraszna Noc! |
|||||||||
|
|||||||||
| Niestraszna noc Kiedy zajdzie słońce I promienie gorące, Które grzały mocno A zbudzi się noc. Wtedy życie me Odpala silniki te. Gdzieś zapomniane Gasną one and ranem. Bo lubię gdy, Noc czarna czy, Tylko cienie mdławe I światło kulawe. Radośnie śpiewam Te piosnkę wam Niech żyje noc Schowaj więc troski pod koc. Erwin M. 07-05-2010 Po spacerze. |
|||||||||
|
|
|||||||||
|
|||||||||
|
|
|||||||||
|
Powyższy tekst został
opublikowany w serwisie opowiadania.pl. |
|||||||||