DRUKUJ

 

Niestraszna Noc!

Publikacja:

 10-05-08

Autor:

 Erwin78
Niestraszna noc

Kiedy zajdzie słońce
I promienie gorące,
Które grzały mocno
A zbudzi się noc.
Wtedy życie me
Odpala silniki te.
Gdzieś zapomniane
Gasną one and ranem.
Bo lubię gdy,
Noc czarna czy,
Tylko cienie mdławe
I światło kulawe.
Radośnie śpiewam
Te piosnkę wam
Niech żyje noc
Schowaj więc troski pod koc.


Erwin M.
07-05-2010
Po spacerze.

Data:

 07-05-2010

Podpis:

 Erwin Mentel

http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=62463

 

Powyższy tekst został opublikowany w serwisie opowiadania.pl.
Prawa autorskie do treści należą do ich twórcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Szczegóły na stronie opowiadania.pl